Zaterdag

Datum Tijd Naam
22 september 2018 8.15 uur Jolanda en Sjoerd Buursema
29 september 2018 9.15 uur Marije Kooistra
20 oktober 2018 9.15 uur Bertine van der Veen
3 november 2018 9.15 uur Hilda van der Velde
10 november 2018 9.15 uur Marije Kooistra
24 november 2018 9.15 uur Hilda van der Velde
1 december 2018 9.15 uur Bertine van der Veen
8 december 2018 9.15 uur Marije Kooistra

Zondag

Datum Tijd Naam
16 september 2018

12.30 uur - 18.00 uur

13.00 uur - 18.00 uur

Jan Pastoor

Sisca Veenstra

30 september 2018

9.00 uur - 13.00 uur

12.00 uur - 13.00 uur

13.00 uur - 18.00 uur

13.00 uur - 18.00 uur

Janny Palsma

Speler 2e elftal

Dina Aalders

Jan Jakobs

14 oktober 2018

9.00 uur - 13.00 uur

12.00 uur - 13.00 uur

13.00 uur - 18.00 uur

13.00 uur - 18.00 uur

Natascha Bijma

Speler 2e elftal

Jurrien Antonissen

Fokko Middel

4 november 2018

9.00 uur - 13.00 uur

12.00 uur - 13.00 uur

13.00 uur - 18.00 uur

13.00 uur - 18.00 uur

Winnie Lasut

Speler 2e elftal

Desiree Steenbergen

Martha Renkema

11 november 2018

9.00 uur - 12.00 uur

12.00 uur - 13.00 uur

13.00 uur - 18.00 uur

13.00 uur - 18.00 uur

Jeanet Vos

Speler 2e elftal

Cobie Tuinstra

Bianca Dijk

25 november 2018

9.00 uur- 12.00 uur

12.00 uur - 13.00 uur

13.00 uur - 18.00 uur

13.00 uur - 18.00 uur

Janny Palsma

Speler 2e elftal

Jan Jakobs

Ellen Hoekstra

9 december 2018

9.00 uur - 12.00 uur

12.00 uur - 13.00 uur

13.00 uur - 18.00 uur

13.00 uur - 18.00 uur

Natascha Bijma

Speler 2e eftal

Hilda van der Velde

Feikje Bron

10 februari 2018

9.00 uur - 12.00 uur

12.00 uur - 13.00 uur

13.00 uur - 18.00 uur

13.00 uur - 18.00 uur

13.00 uur - 18.00 uur

Jeanet Vos

Speler 2e elftal

Meike Kuipers

Sisca Veenstra

Miranda Walter

17 maart 2018

9.00 uur - 12.00 uur

13.00 uur - 18.00 uur

13.00 uur - 18.00 uur

Janny Palsma

Jurrien Antonissen

Fokko Middel

7 april 2018

9.00 uur - 12.00 uur

12.00 uur - 13.00 uur

13.00 uur - 18.00 uur

13.00 uur - 18.00 uur

Sisca Veenstra

Speler 2e elftal

Jan Jakobs

Geertje van der Kaap

5 mei 2018

9.00 uur - 12.00 uur

12.00 uur - 13.00 uur

13.00 uur - 18.00 uur

13.00 uur - 18.00 uur

Winnie Lasut

Speler 2e elftal

Cobie Tuinstra

Bianca Dijk

19 mei 2018

9.00 uur - 12.00 uur

12.00 uur - 13.00 uur

13.00 uur - 18.00 uur

13.00 uur - 18.00 uur

Jeanet Vos

Speler 2e elftal

Feikje Bron 

Martha Renkema